OzzTech - Fortigate Modelleri
FortiGate NGFW’ler, tam görünürlük ve tehdit koruması ile her ölçekte her uç için endüstri lideri kurumsal güvenlik sunar. Kuruluşlar, güvenliği Hibrit BT mimarisinin derinliklerine örebilir ve aşağıdakiler için Güvenlik Odaklı Ağlar oluşturabilir:
  1. Uçtan uca ultra hızlı güvenlik sağlayın
  2. AI/ML destekli FortiGuard Services ile tutarlı gerçek zamanlı savunma sağlayın
  3. Güvenlik İşleme Birimleri ile sorunsuz kullanıcı deneyimi elde edin
  4. Operasyonel verimliliği iyileştirin ve iş akışlarını otomatikleştirin

FortiGate Ağ Firewall’u ile Kurumsal Güvenlik Sağlama

Fortinet NGFW’ler, nokta ürünlerini ortadan kaldırarak ve endüstri lideri güvenlik özelliklerini birleştirerek maliyeti ve karmaşıklığı azaltır. Bunlar, herhangi bir uç için tam görünürlük ve koruma sağlamak için güvenli yuva katmanı (SSL) denetimi (TLS1.3 dahil), web filtreleme ve izinsiz giriş önlemeyi (IPS) içerir.

FortiGate 1800F

FortiGate 1800F, yüksek performans ve dinamik Dahili segmentasyon ve rampalarda güvenli yüksek hızlı bulut sağlayan fil akışları sağlar. Kuruluşlar, yüksek performanslı IPsec şifreleme yetenekleriyle, büyük ölçüde ölçeklenebilir uzaktan erişim çözümleri oluşturabilir.

FortiGate 4200F

FortiGate 4200F serisi, kurumlar ve hizmet sağlayıcılar için hibrit ve hiper ölçekli veri merkezlerini koruyan yeni nesil firewall (NGFW) için benzeri görülmemiş ölçek ve performansla ağ firewall’u pazarını alt üst ediyor. VXLAN sonlandırması ve yeniden oluşturulmasıyla, kuruluşların yüksek düzeyde ölçeklenebilir hibrit BT mimarileri oluşturmasına olanak tanır.

FortiGate 4400F

FortiGate 4400F serisi, Güvenlik Odaklı Ağları sorunsuz bir şekilde etkinleştiren, işletmeler için tüm güvenlik risklerini yöneten ve 5G ağlarını koruyan dünyanın ilk Hiper Ölçekli Güvenlik Duvarını sunar. Yüksek bağlantı noktası yoğunluğu ile şifreli ve yüksek hızlı veri merkezi ara bağlantıları sunar.

FortiGate 7121F

FortiGate 7121F serisi, büyük işletmeler ve hizmet sağlayıcılar için yeni nesil firewall (NGFW) yetenekleri için endüstrinin en yüksek performansını sunar. Birden fazla yüksek hızlı arabirimle, kurumsal uç dahil ideal dağıtımlar için süper hızlı ve güvenli veri merkezi ara bağlantıları ve yüksek verim sağlamak için 400G bağlantı ve çok yüksek bağlantı noktası yoğunluğu sunan ilk ve tek NGFW’dir. , hibrit veri merkezi çekirdeği ve dahili segmentler arasında.

FortiGate: Yeni Nesil Güvenlik Duvarları Modelleri ve Özellikleri

FortiGate NGFW, en zorlu tehdit koruma performans gereksinimlerini karşılamak için giriş seviyesi donanım cihazlarından ultra üst düzey cihazlara kadar değişen ihtiyaçlarınızı karşılamak için birçok farklı modelde mevcuttur. Bu, kurumsal kampüsün, temel veri merkezinin veya dahili segmentlerin FortiGate’in ortamınıza sorunsuz bir şekilde uymasını sağlar.  
">
FortiNAC’a Nasıl Switch Ekleyebilirim?
Network

FortiNAC’a Nasıl Switch Ekleyebilirim?

Temmuz 18, 2021 5:22

Bu makalemde; FortiNAC ‘a Switch ekleyebilmemiz için basitçe ekran görüntüleri ile adımları anlatmaya çalışacağım....

Fortigate Firewall’da Replacement Message’ı Kapatabilmek
Siber Güvenlik

Fortigate Firewall’da Replacement Message’ı Kapatabilmek

Aralık 21, 2020 12:52

Fortigate Firewall’da Replacement Message ’ı kapatbilmek aslında önemli bir durumdur. Bunun sebebini bu yazıda...

FortiGate Firewall Modelleri Nelerdir?
Siber Güvenlik

FortiGate Firewall Modelleri Nelerdir?

Aralık 18, 2020 11:27

FortiGate Firewall Modelleri Nelerdir? Fortigate Firewall’un oldukça fazla modeli bulunmaktadır. FortiGate Firewall satın almak...

İletişim
OZZTECH Bilgi Teknolojileri olarak siber güvenlik danışmanlığı ve bilgi güvenliği eğitimleri alanlarında 10 yılı aşkın bir süredir ülkemizin önde gelen kurumlarına hizmet vermeye devam etmektedir. Detaylı bilgi ve danışmanlık hizmetlerimiz için aşağıdaki formu kullanarak veya [email protected] adresimiz üzerinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.