ozztech_logo_white

HA Monitörü, Senkronizasyon Dışı Olan Tabloları Görmek

Bir HA kümesinde birimler senkronizasyon dışında olduğunda, GUI HA sağlama toplamlarını karşılaştırır ve HA’nın senkronizasyon dışı olmasına neden olan tabloları görüntüler. Bu, HA izleme sayfasında ve HA durum pencere öğesinde görselleştirilebilir.

System> HA sekmesine gidin ve unsynchronized cihazın üzerine imleci görütün. Açılır pencere, sağlama toplamı değerleri de dahil olmak üzere HA’nın senkronizasyon dışı kalmasına neden olan tabloları gösterir.

Dashboard> Status sekmesinde ve HA Durum Eşitlenmemiş cihazın üzerine imleci (kırmızı vurgulanmıştır) götürdüğümüzde görebiliriz. Açılır pencere, senkronizasyon dışı olan tabloları içerir.

HA Monitörü, Senkronizasyon Dışı Olan Tabloları Görmek

İlginizi Çekebilecek Makaleler​

AP İşletme Sıcaklığı

Bu 7.0.1 geliştirmesi, wireless denetleyicinin yerleşik sıcaklık sensörlerine sahip FortiAP-F modellerinden sıcaklık değerleri almasına olanak tanır. FortiOS’ta aşağıdaki komutlar mevcuttur: Aşağıdaki komut FortiAP de geçerli:

Devamı »
TLS loglarını iyileştirin

Sunucu sertifikası bilgilerini ve TLS anlaşmalarını loglara kaydetmek için SSL/SSH profiline yeni seçenekler eklendi. Bu seçenekler etkinleştirildiğinde UTM SSL loglarına yeni alanlar eklenir. config firewall

Devamı »