OzzTech - Switch Controller için GUI Yükseltmesi

Switch Controller için GUI Yükseltmesi

NAC policylerin konfigürasyonunu basitleştirmek için FortiSwitch Portları, FortiLink İnterfaceleri ve FortiSwitch NAC Policyleri sayfalarında GUI güncellemeleri yapılmıştır.

Önceden, dinamik port policylerin FortiSwitch Portları, FortiLink İnterfaceleri ve FortiSwitch NAC Policyleri sayfalarında yapılandırılması gerekiyordu. Artık dinamik port policylerinin yapılandırılması, FortiSwitch Port Policyleri sayfasındaki Dinamik Port Policyleri sekmesinin altında. Dinamik Port Policyleri  hakkında daha fazla bilgi için bkz. FortiSwitch Portları için Dinamik Port Profilleri, sayfa 484.

Switch Controller için GUI Yükseltmesi

FortiSwitch NAC Policy sayfası artık NAC Policy sayfasıdır.

Her FortiSwitch portunun erişim modu, FortiSwitch Ports sayfasındaki Mod sütununda listelenir. Portların erişim modunu seçmek için Mod sütununa sağ tıklayın:

  • Static— Port, dinamik bir port policy veya FortiSwitch NAC policy kullanmaz.
  • Assign Port Policy—Port dinamik port policy kullanır.
  • NAC—Port FortiSwitch NAC policy kullanır.

Switch Controller için GUI Yükseltmesi

 

 

 

İletişim
OZZTECH Bilgi Teknolojileri olarak siber güvenlik danışmanlığı ve bilgi güvenliği eğitimleri alanlarında 10 yılı aşkın bir süredir ülkemizin önde gelen kurumlarına hizmet vermeye devam etmektedir. Detaylı bilgi ve danışmanlık hizmetlerimiz için aşağıdaki formu kullanarak veya [email protected] adresimiz üzerinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.