ozztech_logo_white

Seo Danışmanlık Hizmeti

Seo Danışmanlık Hizmeti

Bir SEO kampanyası başlattığımızda, Ozztech SEO Danışmanlık Hizmeti şirketinize, web sitenize, rakiplerinize ve sektörünüze derinlemesine bir dalış yaparak başlar. Dedektif şapkalarımızı takarız ve web sitenizin SEO’su için bir yol haritası oluşturmak için verileri kullanırız.

 • Derinlemesine Rakip Analizi
 • Site ve Sunucu Analizi
 • 200’den Fazla Site İçi SEO Faktörünü Analiz Edin

Optimizasyon

Google’ın kim olduğunuzu daha iyi anlamasına yardımcı olmak için web sitenizde hem büyük hem de küçük yüzlerce değişiklik yapıyoruz. Özel bir web geliştirme ekibi ile SEO Danışmanlığımız , teknik SEO’nuzla da ilgilenerek web sitenizin kullanılabilirliğini, hızını ve işlevselliğini artırmanıza yardımcı olabilir.

 • Dikkat çekici başlıklar ve meta açıklamalar
 • Kullanılabilirliği iyileştirmek
 • Site Mimarisini Güncellemek

İçerik

Web sitenizin içeriği, kullanıcıların satın alma hunisi boyunca onları eğitmek ve yönlendirmek için güvendiği şeydir. İster şirketinizin benzersiz satış noktasını tartışıyor olun, ister bir blog yazısı aracılığıyla eğitim içeriği sağlıyor olun, yalnızca web sitenizin sıralamasını değil, aynı zamanda şirketinizin büyümesini de ilerletmek için konu önerileri, profesyonel metin ve kaliteli içerik sağlayacağız.

 • Eğitici Uzun Biçimli İçerik
 • İlgi Çeken Bilgilendirici Blog Yazıları

Anahtar Kelimeler

Titiz anahtar kelime araştırma sürecimiz, SEO hizmetlerimizin merkezinde yer alır. Hedeflediğimiz belirli anahtar kelimeler, hedef kitlemizi tanımlamamıza ve sitenize değerli trafik çekmemize yardımcı olur. Web sitenize giden alakalı trafik ile şirketiniz yeni potansiyel müşteriler, yüksek değerli satışlar ve daha fazlasını güvence altına alabilir.

 • Rakip Anahtar Kelime Analizi
 • Anahtar Kelime Eşleme Raporu
 • Gelişmiş Sıra Takibi

Medya ve Backlink

Medya ve site dışı SEO, sitenizi hedef kitlenizin önüne çıkarmak için çok önemli hizmetlerdir. Özel içerik pazarlama ekibimiz, şirketinizin sektörünüzdeki güvenilir uzmanlarla bağlantılar (ve ilişkiler) oluşturmasına yardımcı olarak web sitesi büyümesi için yeni fırsatlar yaratacaktır.

 • İçerik Tanıtımı
 • Viral Pazarlama Kampanyaları

Test Süreci

Sitenize alakalı, nitelikli arama trafiği sağlamak, SEO optimizasyon hizmetlerimizin sadece başlangıcıdır. Web sitenizin ziyaretçileri satın alma hunisinden net ve özlü bir şekilde çektiğinden emin olmak için sizinle birlikte çalışıyoruz. Her şeyi test etmeye ve SEO pazarlama stratejinizde sürekli iyileştirmeler yapmaya inanıyoruz.

 • Dönüşüm Yolu Analizi
 • Harekete Geçirici Mesaj İyileştirmeleri
 • Yatırım Getirisi Takibi Yoluyla Sürekli İyileştirmeler

SEO yönetim hizmetleri çevrimiçi varlığımı nasıl iyileştirebilir?

SEO, işletmenizin çevrimiçi varlığını geliştirmesine, sitesine daha fazla trafik çekmesine, nitelikli olası satışları hedeflemesine ve daha fazla dönüşüm ve gelir elde etmesine yardımcı olacak en iyi çevrimiçi pazarlama stratejilerinden biridir. Bu nedenle SEO, başarılı bir iş modelinin kritik bir parçasıdır.

Ancak, SEO sadece bir stratejiden daha fazlasıdır.

Aslında, SEO, etkili bir dönüşüm ve gelir getirici makine – web siteniz oluşturmak için Google sıralamanızı (veya başka bir arama motorundaki sıralamanızı) iyileştirmek için birlikte çalışan birçok küçük strateji için bir şemsiye terimi ifade eder veya tanımlar.

Web sitelerini optimize etmek için SEO kampanyalarında kullandığımız bazı temel SEO stratejilerinden bahsedelim.

Web Sitesi SEO Denetimi

Bir web sitesi SEO denetimi , SEO planınızın temeli olarak hizmet eder.

Sitenizi denetlemek, özel SEO uzmanınızın iyileştirme alanlarını ve SEO stratejiniz için fırsatları keşfetmesine olanak tanır. Bu nedenle SEO uzmanlarımız, planınızı oluşturmadan önce teknik bir SEO denetimi ile başlar.

SEO denetiminizin bir parçası olarak, Seo Danışmanlık hizmeti aşağıdakilere bakacaktır:

 • İnternet Siteniz
 • Kişisel web sitesi analizi
 • Google Arama Konsolu verileriniz
 • Ve dahası

Web siteniz hakkında en iyi sonuçlar ve içgörü için SEO Danışmanlığı çeşitli SEO araçları kullanır . Bu kaynaklarla, web sitenizin SEO denetimine çok yönlü bir yaklaşım getirebilir ve kuruluşunuza rekabetçi bir SEO stratejisi sağlayabiliriz.

Anahtar Kelime Araştırması

Anahtar kelime araştırması olmadan, hedef kitlenize ulaşma şansı en yüksek olan arama sonuçlarında sıralanmaz veya görünmezsiniz. SEO dahil herhangi bir çevrimiçi pazarlama stratejisiyle, işletmenizin çabalarınızı ideal müşterinize veya müşterinize göre uyarlaması çok önemlidir.

Bu nedenle anahtar kelime araştırması başarılı bir SEO stratejisi için kritik öneme sahiptir.

Arama şekline uyum sağlayarak şirketinizin potansiyel müşterilere veya müşterilere ulaşmasına yardımcı olur. Blog gönderisi veya satış sayfası gibi içeriğinizde, içeriğinizi optimize eden ve kullanıcıları şirketinizin ihtiyaçlarını anladığı konusunda ikna eden, hedef kitlenizin kullandığı anahtar kelimeleri, cümleleri veya dili kullanırsınız.

Şirketiniz için bu, telefon görüşmeleri, mağaza ziyaretleri, satın almalar ve daha fazlası anlamına gelir.

Yine de anahtar kelime araştırması nedir?

Anahtar kelime araştırması , işiniz ve sektörünüz için çok şey ifade eden anahtar kelimelerin arama hacmini, rekabetini ve tıklama başına maliyetini araştırma sürecidir. Anahtar kelime araştırması yaparken, başlık etiketlerinizde, içeriğinizde ve daha fazlasında hangi terimleri kullanmanız gerektiğine dair değerli bilgiler edinebileceksiniz.

Bu anahtar terimleri web sitenizdeki önemli konumlarda kullanmak , arama motoru sonuç sayfalarında bu anahtar terimler için üst sıralarda yer almanıza yardımcı olur ; bu, daha fazla site trafiği elde etmenin ve nihayetinde daha fazla müşteriyi dönüştürmenin harika bir yoludur.

İçerik Oluşturma ve Uygulama

İçerik , arama motorlarında üst sıralarda yer alır, bu nedenle içerik olmadan etkili bir SEO kampanyası neredeyse imkansızdır.

İçerik oluşturma, anahtar kelime araştırmanıza dayanır ve işletmeniz ve sektörünüz için en önemli olduğunu düşündüğünüz terimleri içerir. İşletmenizi ister çevrimiçi ister çevrimdışı yönetin, içeriği hedef kitlenize ulaşmak ve dönüştürmek için kullanabilirsiniz.

Blog gönderilerinden çevrimiçi kılavuzlara kadar birçok içerik türü vardır ve tümü web siteniz için faydalıdır.

Örneğin, bir üretim SEO stratejisi , satın alma hunisinin ilk aşamalarında işletme alıcılarına ulaşmak için blog gönderilerini ve sonraki aşamalarda alıcılar için çevrimiçi kılavuzları kullanabilir. İçerik sayesinde şirketler satın alma hunisinin her aşamasını hedefleyebilir .

İşte en popüler içerik türlerinden bazıları ve bunların site ziyaretçilerinize nasıl fayda sağlayabilecekleri.

Bloglar: Google yeni içeriği sever, bu nedenle sık sık güncelleyip eklediğiniz için bloglar doğal olarak harika bir seçenektir . Bloglar, genellikle sektörle ilgili bir konu hakkında kişisel fikir veren, yaklaşık 1.000 kelime veya daha az kısa içerik parçalarıdır. İnsanlar , hedef müşterileriniz için faydalı ipuçları ve kişiselleştirilmiş bilgiler içerdikleri için blogları takip etmeyi severler .

Hizmet sayfaları: Hizmet sayfaları, web sitenizde sunduğunuz hizmetleri detaylandıran sayfalardır. Bunlar faydalıdır çünkü potansiyel müşteriler taahhütte bulunmadan önce ne elde ettiklerini okumayı severler. Hizmet sayfalarınız, hizmet tekliflerinizin her birine nelerin dahil olduğu, bu hizmetler için fiyatlandırma ve daha fazlası hakkında ziyaretçileri bilgilendirmek için harika bir yerdir.

Ürün sayfaları: Hizmet sayfaları gibi, ürün sayfaları da sunduğunuz ürünlerin açıklamalarını ve resimlerini verir. Bu sayfalar, kullanıcıları sattığınız belirli ürünler hakkında bilgilendirir ve boyutlar, renk uygunluğu, beden bulunabilirliği, içerik veya malzemeler vb. gibi bilgileri içerir. Bu sayfalar önemlidir çünkü sağladığınız bilgilere bağlı olarak gerçekten satış yapabilir veya satış yapabilirler.

Uzun biçimli içerik: Uzun biçimli içerik , 2.000 kelimeden uzun içeriktir ve okuyuculara sektörünüzle ilgili konular hakkında çok sayıda faydalı içerik sağlar. Örneğin, bir üretim işi yürütüyorsanız , kullandığınız belirli bir malzeme türü hakkında uzun biçimli bir makale yazabilirsiniz . Uzun biçimli içeriğin amacı, ayrıntılı bir konuyu kapsamlı bir şekilde incelemek ve bir kullanıcının bu konuyu tam olarak anlaması için ihtiyaç duyacağı tek kaynağı sağlamaktır.

Etkileyici ve optimize edilmiş içeriğin yanı sıra belirli anahtar kelime hedefleme ve özel bir SEO uzmanı ile Ozztech Seo Danışmanlığı, işletmenize, şirketiniz için tutarlı bir gelir kaynağı sağlayan rekabetçi bir SEO planı verebilir.

Sayfa İçi Optimizasyon

Sayfa içi SEO, tüm SEO danışmanlık hizmeti stratejilerinin önemli bir parçasıdır. Arama motoru sonuçlarında görünmek istiyorsanız, sitenizi sayfa SEO faktörleri için optimize etmeniz gerekir.

Sizler de rakiplerinizi geride bırakarak potansiyelinizi en üst seviyeye çıkarmak istiyorsanız Ozztech Seo Danışmanlık hizmeti ile iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Makaleler​

Message Broker Nedir?

Message broker, birçok farklı uygulama veya sistem arasında iletişim kurmak için kullanılan bir yazılım aracıdır. Bu araç, bir uygulama tarafından gönderilen mesajları bir veya daha

Devamı »
Loglama Nedir?

Loglama, bilgisayar sistemlerindeki olayları, hataları ve diğer önemli durumları kaydetme işlemidir. Bu kayıtlar, sistem yöneticileri ve geliştiriciler tarafından, sistemlerin işleyişini anlamak, hataları tespit etmek ve

Devamı »
Vcenter Üzerinden ESXI Upgrade’i Nasıl Yapılır?

Öncelikle herkese merhaba arkadaşlar, sizlere Vcenter üzerinde ESXI hostunuzu nasıl upgrade edeceğinizi anlatacağım. Öncelikle hangi versiyona yükselteceksek o versiyonun ISO dosyasını indiriyoruz. Ardından Vcenter’ımızı açıyoruz.

Devamı »
.OrianaLOG Nedir?

.OrianaLOG Nedir? ve Ne işe Yarar?  .OrianaLOG bir sistem veya uygulamanın çalışması sırasında oluşan log (kayıt) dosyalarının toplanması, depolanması, analiz edilmesi ve incelenmesine olanak sağlayan bir

Devamı »