OzzTech - Eset NOD32 Anti Virüs

Eset NOD32 Anti Virüs

Eset NOD32 Anti Virüs Nedir?

ESET

Eset NOD32 sizi dünya çapında koruyan bir anti virüs programıdır. Bilgisayarlarınızı ve cihazlarınızı korumak, değerli aile resimlerinizi ve verileriniz korumak ve şirket verilerinizi güvende tutmak için burada.

Neden Eset NOD32?

Dünya çapında 200 ülkede tıpkı sizin gibi kullanıcıları koruyor, internet'in tüm harika fırsatlarını güvenli bir şekilde kullanmalarına ve keşfetmelerine olanak tanıyor. Dünya çapında pek çok kişi ve şirketin dijital yaşamlarını güvence altına alıyor.

Bilgisayarınızı diğer anti virüs programları gibi yavaşlatmak yerine düşük sistem etkileriyle bilgisayarınızı koruma altına alıyor ve bilgisayarınızda sanki anti virüs programı yüklü değilmiş gibi işlemlerini devam ettiriyor.

Hirokazu Minoguchi, Mitsubishi Motors BT Bölümü Uzmanı şöyle dedi " Bilgisayarlara yüklenen güvenlik yazılımlarının yavaşlamalara neden olmasını normal sanıyordum. Ama ESET çok farklı. Arka planda biz fark etmeden işini yapıyor."

ESET ürünleri, 12 yıldır her VB100 testini başarıyla geçerek bir dünya rekoru kırmıştır.

Fiona Garland, İş Analisti şöyle dedi "Öne çıkan en büyük şey, pazardaki diğer ürünlere göre güçlü teknik avantajıdır. ESET'in gerçekten üstün olduğu ve kendi başına ayakta durduğu yer burasıdır."

ESET ihtiyacınız olduğunda her zaman sizin yanınızda olan bir anti virüs programıdır. Kendi dilinizde ücretsiz bir şekilde istediğiniz zaman müşteri desteği sunabilir.

Andy Miller, Miller Solutions Genel Müdürü şöyle dedi "ihtiyacınız olan her şeyi bir kötü amaçlı yazılımdan koruma paketini de sunuyor. Harika algılama oranları, küçük ayak izi ve merkezi yönetim. Bu, şirketin sağladığı uzman desteği ve eğitimle birleştiğinde ESET'i müşterilerimizin sistemlerini korumak için tercih edilen tedarikçimiz yapıyor."

ESET NOD32 telefonunuzda, dizüstü bilgisayarınızda veya tabletinizde internete güvenli bir şekilde bağlanabileceğiniz ekstra hizmetlerde sunmaktadır. Yönetici olarak şirketinizin ağını kolay bir şekilde koruyabildiğiniz ara yüzü kullanım açısından gayet kolay olan rakiplerine nazaran hızlı ve aktif çalışan bir virüs programıdır.

Bu makalemizi beğendiyseniz sizleri BLISTER Kötü Amaçlı Yazılım adlı makalemize bekliyoruz: https://www.ozztech.net/siber-guvenlik/blister-kotu-amacli-yazilim/


İlginizi Çekebilecek Makaleler
FortiGate ACME Sertifika Desteği
Siber Güvenlik

FortiGate ACME Sertifika Desteği

Ocak 24, 2022 1:22

Otomatik Sertifika Yönetim Ortamı (ACME), RFC 8555’te tanımlandığı üzere, ücretsiz SSL sunucu sertifikaları sağlamak için genel Let’s...

Android Reverse Mühendisliği Araçları Örnek Vakalar
Siber Güvenlik

Android Reverse Mühendisliği Araçları Örnek Vakalar

Ocak 24, 2022 12:39

Bir önceki yazıda yeni çıkan android reverse mühendisliği araçları hakkında bilgi vermiştim. Bu yazımda...

Emotet Artık Alışılmadık IP Adreslerini Kullanıyor
Siber Güvenlik

Emotet Artık Alışılmadık IP Adreslerini Kullanıyor

Ocak 24, 2022 9:44

Emotet kötü amaçlı yazılım botnetinin dağıtımını içeren sosyal mühendislik kampanyaları, güvenlik çözümlerinin tespitinden kaçınmak...

FortiWeb Kurulumu 5-Operation Modu
Siber Güvenlik

FortiWeb Kurulumu 5-Operation Modu

Ocak 24, 2022 7:49

FortiWeb kurulumunu anlattığımız beşinci yazımızda operation modu ve FortiWeb cihazı açıldıktan sonra, FortiWeb cihazını...

FortiWeb Kurulumu 4- Admin Şifresi Değiştirme
Siber Güvenlik

FortiWeb Kurulumu 4- Admin Şifresi Değiştirme

Ocak 23, 2022 10:21

FortiWeb kurulumunu anlattığımız serinin dördüncü yazısında Admin şifresi nasıl değiştirceğinizi, saat ve günü nasıl...

Metasploittable 2
Siber Güvenlik

Metasploittable 2

Ocak 22, 2022 11:57

Metasploittable 2 Nedir? Neden Kullanılır? Nasıl Kurulur? Metasploittable 2 Metasploit firması tarafından bizlerin güvenli...

FortiWeb Kurulumu 3- Firmware Güncellenmesi
Siber Güvenlik

FortiWeb Kurulumu 3- Firmware Güncellenmesi

Ocak 22, 2022 11:56

FortiWeb kurulumunu anlattığımız serinin üçüncü yazısında Firmware güncellemesini anlatacağız. FortiWeb cihazınız gönderildiğinde en son...

FortiWeb Kurulumu 2- Web UI ve CLI Bağlama
Siber Güvenlik

FortiWeb Kurulumu 2- Web UI ve CLI Bağlama

Ocak 21, 2022 7:50

FortiWeb kurulumu yazımızın ikinci serisinde Web UI veya CLI bağlamanın nasıl yapılacağını anlatacağız. Eğer...

Yapay Zeka Nedir?
Yazılım Geliştirme

Yapay Zeka Nedir?

Ocak 20, 2022 10:57

Sürekli olarak değişen, gelişen ve oldukça hızlı bir şekilde boyut atlayan, günümüze kadar gelen...

İletişim
OZZTECH Bilgi Teknolojileri olarak siber güvenlik danışmanlığı ve bilgi güvenliği eğitimleri alanlarında 10 yılı aşkın bir süredir ülkemizin önde gelen kurumlarına hizmet vermeye devam etmektedir. Detaylı bilgi ve danışmanlık hizmetlerimiz için aşağıdaki formu kullanarak veya [email protected] adresimiz üzerinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.