ozztech_logo_white

Eset NOD32 Anti Virüs

Eset NOD32 Anti Virüs Nedir?

ESET

Eset NOD32 sizi dünya çapında koruyan bir anti virüs programıdır. Bilgisayarlarınızı ve cihazlarınızı korumak, değerli aile resimlerinizi ve verileriniz korumak ve şirket verilerinizi güvende tutmak için burada.

Neden Eset NOD32?

Dünya çapında 200 ülkede tıpkı sizin gibi kullanıcıları koruyor, internet’in tüm harika fırsatlarını güvenli bir şekilde kullanmalarına ve keşfetmelerine olanak tanıyor. Dünya çapında pek çok kişi ve şirketin dijital yaşamlarını güvence altına alıyor.

Bilgisayarınızı diğer anti virüs programları gibi yavaşlatmak yerine düşük sistem etkileriyle bilgisayarınızı koruma altına alıyor ve bilgisayarınızda sanki anti virüs programı yüklü değilmiş gibi işlemlerini devam ettiriyor.

Hirokazu Minoguchi, Mitsubishi Motors BT Bölümü Uzmanı şöyle dedi ” Bilgisayarlara yüklenen güvenlik yazılımlarının yavaşlamalara neden olmasını normal sanıyordum. Ama ESET çok farklı. Arka planda biz fark etmeden işini yapıyor.”

ESET ürünleri, 12 yıldır her VB100 testini başarıyla geçerek bir dünya rekoru kırmıştır.

Fiona Garland, İş Analisti şöyle dedi “Öne çıkan en büyük şey, pazardaki diğer ürünlere göre güçlü teknik avantajıdır. ESET’in gerçekten üstün olduğu ve kendi başına ayakta durduğu yer burasıdır.”

ESET ihtiyacınız olduğunda her zaman sizin yanınızda olan bir anti virüs programıdır. Kendi dilinizde ücretsiz bir şekilde istediğiniz zaman müşteri desteği sunabilir.

Andy Miller, Miller Solutions Genel Müdürü şöyle dedi “ihtiyacınız olan her şeyi bir kötü amaçlı yazılımdan koruma paketini de sunuyor. Harika algılama oranları, küçük ayak izi ve merkezi yönetim. Bu, şirketin sağladığı uzman desteği ve eğitimle birleştiğinde ESET’i müşterilerimizin sistemlerini korumak için tercih edilen tedarikçimiz yapıyor.”

ESET NOD32 telefonunuzda, dizüstü bilgisayarınızda veya tabletinizde internete güvenli bir şekilde bağlanabileceğiniz ekstra hizmetlerde sunmaktadır. Yönetici olarak şirketinizin ağını kolay bir şekilde koruyabildiğiniz ara yüzü kullanım açısından gayet kolay olan rakiplerine nazaran hızlı ve aktif çalışan bir virüs programıdır.

Bu makalemizi beğendiyseniz sizleri BLISTER Kötü Amaçlı Yazılım adlı makalemize bekliyoruz: https://www.ozztech.net/siber-guvenlik/blister-kotu-amacli-yazilim/

İlginizi Çekebilecek Makaleler​

LLM (Large Language Models) Nedir?

Günümüzde yapay zeka ve makine öğrenmesi, teknolojinin birçok alanında devrim niteliğinde ilerlemeler kaydetmiştir. Bu ilerlemelerin merkezinde yer alan büyük dil modelleri (LLM – Large Language

Devamı »
Message Broker Nedir?

Message broker, birçok farklı uygulama veya sistem arasında iletişim kurmak için kullanılan bir yazılım aracıdır. Bu araç, bir uygulama tarafından gönderilen mesajları bir veya daha

Devamı »
Loglama Nedir?

Loglama, bilgisayar sistemlerindeki olayları, hataları ve diğer önemli durumları kaydetme işlemidir. Bu kayıtlar, sistem yöneticileri ve geliştiriciler tarafından, sistemlerin işleyişini anlamak, hataları tespit etmek ve

Devamı »
Vcenter Üzerinden ESXI Upgrade’i Nasıl Yapılır?

Öncelikle herkese merhaba arkadaşlar, sizlere Vcenter üzerinde ESXI hostunuzu nasıl upgrade edeceğinizi anlatacağım. Öncelikle hangi versiyona yükselteceksek o versiyonun ISO dosyasını indiriyoruz. Ardından Vcenter’ımızı açıyoruz.

Devamı »