ozztech_logo_white

FortiIsolator

FortiIsolator

Fortinet’in tarayıcı izolasyon platformu FortiIsolator, Fortinet Security Fabric’e ek bir gelişmiş tehdit koruma özelliği ekler ve kritik iş verilerini web üzerindeki karmaşık tehditlerden korur. Web’deki içerik ve dosyalara uzak bir kapsayıcıda erişilir ve ardından risksiz içerik kullanıcılara sunulur. 

Web’deki gelişmiş tehditler gün geçtikçe çoğalmaktadır. Hangi sayfalarda hangi tehditlerin bulunduğu ve hangi nesnelerin iyi veya kötü niyetli olduğu konusunda güncel kalmak neredeyse imkansızdır. Gelişmiş saldırıların çoğalmasına ayak uydurmak korkutucu olabilir.

FortiIsolator, kuruluşların en kritik, yüksek değerli hedeflerini tehdit saldırılarına karşı güvende tutmalarını sağlar. Kullanıcıların, uzak bir kapsayıcıda güvenli içerik oluşturan yalıtılmış bir ortamda web’e göz atmalarına olanak tanır. FortiIsolator, kullanıcının bilgisayarına veya cihazına kurulum gerektirmeyen tamamen uzak bir ortamdır. 

İNTERNET İÇERİĞİNE GÜVENLE ERİŞİN

Web’deki kullanıcı etkinliği, uzak bir izolasyon ortamından geçerek son kullanıcıyı ve cihazı potansiyel olarak riskli web içeriğinden korur.

İSTEMCİSİZ TARAYICI ERİŞİMİ

İçerik, belirli cihazlara veya uygulamalara bağımlılıkları kaldırarak herhangi bir modern HTML 5 tarayıcısına işlenir.

SECURİTY FABRİC ENTEGRASYONU

FortiIsolator , gelişmiş web kaynaklı tehditlere karşı ek bir savunma katmanı eklemek için FORTİGATE , FORTİMAİL ve FORTİPROXY ile sorunsuz bir şekilde entegre olur.

VERİMLİLİĞİ ARTIRIN

İstemcisiz tarayıcı yalıtımı, son kullanıcı için hızlı bir şekilde güvenli web içeriği oluşturarak çalışanları yolda ve odaklanmış halde tutar. 

GÜVENLİ DEĞERLİ VERİLER

Bu eklenen gelişmiş koruma katmanı, yüksek değerli verileriniz için güvenliği artırır.  

KAYNAKLARI SERBEST BIRAKIN

Daha hafif web içeriği oluşturmak, bellek sızıntısı sorunlarını azaltmaya, bilgisayar yavaşlamalarını önlemeye ve proaktif desteğe odaklanmak için değerli personel kaynaklarını serbest bırakmaya yardımcı olabilir. 

FortiGate Çözümleri İçin Hemen Bizimle İletişime Geçin! 

İlginizi Çekebilecek Makaleler​

LLM (Large Language Models) Nedir?

Günümüzde yapay zeka ve makine öğrenmesi, teknolojinin birçok alanında devrim niteliğinde ilerlemeler kaydetmiştir. Bu ilerlemelerin merkezinde yer alan büyük dil modelleri (LLM – Large Language

Devamı »
Message Broker Nedir?

Message broker, birçok farklı uygulama veya sistem arasında iletişim kurmak için kullanılan bir yazılım aracıdır. Bu araç, bir uygulama tarafından gönderilen mesajları bir veya daha

Devamı »
Loglama Nedir?

Loglama, bilgisayar sistemlerindeki olayları, hataları ve diğer önemli durumları kaydetme işlemidir. Bu kayıtlar, sistem yöneticileri ve geliştiriciler tarafından, sistemlerin işleyişini anlamak, hataları tespit etmek ve

Devamı »
Vcenter Üzerinden ESXI Upgrade’i Nasıl Yapılır?

Öncelikle herkese merhaba arkadaşlar, sizlere Vcenter üzerinde ESXI hostunuzu nasıl upgrade edeceğinizi anlatacağım. Öncelikle hangi versiyona yükselteceksek o versiyonun ISO dosyasını indiriyoruz. Ardından Vcenter’ımızı açıyoruz.

Devamı »