ozztech_logo_white

FortiMail E-posta Güvenliği

FortiMail E-posta Güvenliği

E-posta, günlük iş iletişimi ve üretkenlik için kritik bir araçtır. Ayrıca, kimlik bilgilerini çalmaya, hassas verileri elde etmeye veya fidye için saklamaya ya da bankacılık bilgilerine erişim sağlayarak para çalmaya çalışan tehdit aktörleri arasında popüler bir saldırı vektörüdür . Saldırganlar hedeflerine karşı daha karmaşık çok vektörlü kampanyalar düzenlerken, e-posta güvenliğinin çok katmanlı koruma sağlaması gerekir.

Bağımsız test firmaları tarafından onaylanan sınıfının en iyisi performansıyla FortiMail, e-posta kaynaklı tehditlerin tamamına karşı gelişmiş çok katmanlı koruma sağlar. FortiGuard Labs tehdit istihbaratı tarafından desteklenen ve Fortinet Security Fabric’e entegre olan FortiMail, kuruluşunuzun istenmeyen e-posta, kimlik avı, kötü amaçlı yazılım, sıfır gün tehditleri, kimliğe bürünme ve Kurumsal E-posta Uzlaşması (BEC) dahil olmak üzere e-posta tabanlı tehditleri önlemesine, tespit etmesine ve yanıt vermesine yardımcı olur.

Gelişmiş Çok Katmanlı Güvenlik

FortiMail, günümüzde kuruluşların karşılaştığı e-posta kaynaklı tehditlerin tamamını ele almak için gelişmiş yetenekleri bir araya getiriyor. Şunlara karşı korur:

 • Bilinen tehditler
 • Şüpheli tehditler
 • Bilinmeyen/sıfır gün tehditleri
 • Kimliğe bürünme girişimleri
 • İş E-postası Uzlaşması (BEC)

FortiMail – E-posta Güvenliğinin Geleceği E-postanın Ötesine Geçiyor

E-posta güvenliğinin geleceği, tehditlerin ve çok vektörlü kampanyaların artan karmaşıklığına karşı koymak için doku desteklidir. Bir yapının parçası olarak, tüm güvenlik altyapınızda gelişmiş güvenlik için Uzlaşma Göstergeleri ve diğer telemetri paylaşılabilir. BT ve güvenlik ekipleri, sofistike aktörler tarafından çok vektörlü kampanyaları belirlemek için noktaları daha eksiksiz bir şekilde birleştirebilir. Güvenlik operasyonları ekipleri üzerindeki yükü azaltmak için müdahale de dahil olmak üzere yoğun ve tekrarlayan iş akışları otomatikleştirilebilir.

Temel FortiMail Avantajları

FortiMail, endüstri lideri performans maliyetiyle kapsamlı, kanıtlanmış e-posta tehdidi koruması sağlar. Çözüm, yönetilen çözümler de dahil olmak üzere bulut tabanlı, şirket içi veya hibrit e-posta ortamları için esnek dağıtım seçenekleri ve çalışma modları sunar.

Kapsamlı Koruma

FortiMail, kimlik avı, kötü amaçlı yazılım, fidye yazılımı, kimliğe bürünme ve BEC saldırıları gibi gelişen tehditlere karşı koruma sağlamak için gelişmiş yetenekleri entegre eder. FortiMail ile şunları elde edersiniz:

 • E-posta tabanlı tehditleri önlemek, tespit etmek ve yanıtlamak için güçlü, entegre yetenekler
 • Şirket içi, bulut ve hibrit e-posta kullanım durumlarını ele almak için esnek dağıtım seçenekleri
 • Microsoft 365 için API desteği dahil olmak üzere işletim modu seçenekleri

Yapı Etkin E-posta Güvenliği

FortiMail, güvenlik altyapınız genelinde Uzlaşma Göstergelerini (IoC) paylaşırken e-posta güvenliğini artırmak için Security Fabric genelindeki gelişmiş yeteneklerden yararlanan Fortinet Security Fabric’in bir parçasıdır.

 • Operasyon iş akışlarının ve yanıtın daha fazla otomasyonu
 • Güvenliği e-postanın ötesinde desteklemek için içgörü ve istihbarat paylaşımı

Bağımsız Testlerle Doğrulanmış Yüksek Performans

Fortinet, bağımsız test firmaları ile sürekli olarak test eden, yayınlayan ve etkinliğini kanıtlayan tek satıcıdır. Şunları başardık:

 • SE Labs’den %94 Toplam Algılama Doğruluğu ve AAA derecesi
 • Virüs Bülteninden %99,84 Spam Yakalama Oranı
 • ICSA Labs tarafından %99,9 tespit oranı

FortiGate Çözümleri için Bizimle İletişime Geçebilirsiniz!

İlginizi Çekebilecek Makaleler​

LLM (Large Language Models) Nedir?

Günümüzde yapay zeka ve makine öğrenmesi, teknolojinin birçok alanında devrim niteliğinde ilerlemeler kaydetmiştir. Bu ilerlemelerin merkezinde yer alan büyük dil modelleri (LLM – Large Language

Devamı »
Message Broker Nedir?

Message broker, birçok farklı uygulama veya sistem arasında iletişim kurmak için kullanılan bir yazılım aracıdır. Bu araç, bir uygulama tarafından gönderilen mesajları bir veya daha

Devamı »
Loglama Nedir?

Loglama, bilgisayar sistemlerindeki olayları, hataları ve diğer önemli durumları kaydetme işlemidir. Bu kayıtlar, sistem yöneticileri ve geliştiriciler tarafından, sistemlerin işleyişini anlamak, hataları tespit etmek ve

Devamı »
Vcenter Üzerinden ESXI Upgrade’i Nasıl Yapılır?

Öncelikle herkese merhaba arkadaşlar, sizlere Vcenter üzerinde ESXI hostunuzu nasıl upgrade edeceğinizi anlatacağım. Öncelikle hangi versiyona yükselteceksek o versiyonun ISO dosyasını indiriyoruz. Ardından Vcenter’ımızı açıyoruz.

Devamı »